Loading...
Het team 2019-03-10T16:04:09+00:00

Het team

Het team Sportief en Gezond werkt vanuit de ideeën van de landelijke JOGG-organisatie (Jongeren Op Gezond Gewicht) en het programma Sport en Bewegen in de Buurt. Met Sport en Bewegen in de buurt wil minister Edith Schippers van het ministerie van VWS ervoor zorgen dat de gezonde keuze ook een gemakkelijke keuze wordt.

Nick van Nieuwkerk

Beweegcoach, Onderwijs/Monitoring
nickn@sportiefengezondbel.nl

06-42 65 82 86

Daniel Bartels

Beweegcoach, Evenementen/Verenigingen/Sjors Sportief
daniel@sportiefengezondbel.nl

06-43 45 49 37

Claudia Bleijerveld

Beweegcoach, Ouderen/Bewegen op Recept
claudia@sportiefengezondbel.nl

06-46 12 86 80

Nick Scholten

Teamleider en JOGG-regisseur
nick@sportiefengezondbel.nl

06-28 62 89 08

Alie Boorsma

Beweegcoach Ouderen/Beweegloket alie@sportiefengezondbel.nl
06-31 30 59 89

Wouter Schouwenaar

Wouter Schouwenaar buurtsportcoach BEL

Beweegcoach, Onderwijs/Evenementen/Communicatie
wouter@sportiefengezondbel.nl

06-81 70 51 96

Jur Maatman

Jur Maatman buurtsportcoach BEL

Beweegcoach, Verenigingen/LO ondersteuning
jur@sportiefengezondbel.nl

06-41 12 13 03

Geert-Jan Westerbroek

Buurtsportcoach Geert-Jan Westerbroek

Beweegcoach, Onderwijs
geertjan@sportiefengezondbel.nl

06-28 11 29 68

Stagiaires

Daniël Harmsen

Kelly Ederveen

Lorenzo Tat

Mike Kreuning

Jerome Boog

Vacatures

Wij zijn nog op zoek naar Buurtsportcoaches. Kom jij ons team versterken? Bekijk onze vacatures.

Stages

Bij Buurtsportteam Sportief en Gezond zijn wij op zoek naar verschillende stagiaires, zowel op MBO als HBO- niveau. Zij zijn actief bij activiteiten voor de jeugd, volwassenen en ouderen. Daarnaast zijn ze bezig met het voorbereiden van lessen en/of evenementen! Heb je interesse? Stuur dan een e-mail naar stage@sportimpuls.nl of bel naar 06-22 22 45 32. Bekijk onze vacatures.