Loading...
Het team 2018-11-19T12:10:42+00:00

Het team

In de gemeenten Blaricum, Eemnes en Laren is het team Sportief en Gezond actief. De beweegcoaches van het team ondersteunen lokale initiatieven om de bevolking meer in beweging te laten komen en een gezonde leefstijl te stimuleren. Ook organiseren de beweegcoaches zelf activiteiten en ondersteunen ze scholen, sportverenigingen, kinderdagverblijven en andere organisaties op hun route naar een actievere en gezondere leefstijl.

Het team Sportief en Gezond werkt vanuit de ideeën van de landelijke JOGG-organisatie (Jongeren Op Gezond Gewicht) en het programma Sport en Bewegen in de Buurt. Met Sport en Bewegen in de buurt wil minister Edith Schippers van het ministerie van VWS ervoor zorgen dat de gezonde keuze ook een gemakkelijke keuze wordt.

Nick Nieuwkerk

Buurtsportcoach
nickn@sportiefengezondbel.nl

06-42 65 82 86

Daniel Bartels

Buurtsportcoach
daniel@sportiefengezondbel.nl

06-43 45 49 37

Nick Scholten

Teamleider en JOGG-regisseur
nick@sportiefengezondbel.nl

06-28 62 89 08

Alie Boorsma

Beweegcoach gericht op ouderen alie@sportiefengezondbel.nl
06-31 30 59 89

Wouter Schouwenaar

Wouter Schouwenaar buurtsportcoach BEL

Buurtsportcoach
wouter@sportiefengezondbel.nl

06-81 70 51 96

Jur Maatman

Jur Maatman buurtsportcoach BEL

Buurtsportcoach
jur@sportiefengezondbel.nl

06-41 12 13 03

Geert-Jan Westerbroek

Buurtsportcoach Geert-Jan Westerbroek

Buurtsportcoach
geertjan@sportiefengezondbel.nl

06-28 11 29 68

Meer informatie?

Neem gerust contact op voor meer informatie. We informeren u graag over de mogelijkheden.

Neem direct contact op



 

Meld je nu aan voor onze nieuwsbrief

 
* Verplicht

 

 

 
 


close-link